Członkowie Stowarzyszenia Idziemy w Kulturę aktywnie współpracują ze szkołami z terenu gminy w ramach projektu „Edukacja Kulturalna w Gminie Międzyrzec Podlaski”. W dniach 19-21 października uczniowie z klas IV, V, VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy uczestniczyli w cyklu zajęć plastycznych prowadzonych przez Justyną Dudę – pracownika Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim.
Dzieci własnoręcznie wykonały jesienne witraże, mogąc jednocześnie popracować nad motoryką, uważnością, spędzić kreatywnie czas i pobawić się kolorami. Serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrekcji szkoły – Pani Doroty Herda oraz do kadry nauczycielskiej i pracowników szkoły, za współpracę i otwartość, z jaką przyjęliście Państwo propozycje naszych zajęć.
Projekt „Edukacja Kulturalna w Gminie Międzyrzec Podlaski” realizowany jest w partnerstwie z Fundacją PZU.