Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Przeglądu Pieśni Adwentowych w wykonaniu zespołów ludowych z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski, naszych kapel oraz śpiewaków-solistów. Odbędzie się on w tym roku w formule on-line w dniach 10-12.12.2021 r. Nagrania Przeglądu dostępne będą w wymienionych dniach o godz. 19:00 na kanale YouTube Gminnego Ośrodka Kultury.
Kanał YouTube naszego Ośrodka znajdziecie Państwa pod nazwą: gokmiedzyrzec. Poniżej publikujemy aktywny link do kanału:
Zapraszamy do śledzenia filmów i wspólnego uczestnictwa w tegorocznym Przeglądzie. W programie adwentowy repertuar naszych ludowych śpiewaków oraz ciekawe fakty na temat Adwentu w kulturze tradycyjnej Międzyrzecczyzny w wykonaniu członków lokalnej społeczności oraz dzieci.