Uwaga, uwaga… dzięki solidarności i sąsiedzkiej mobilizacji, zdecydowaną przewagą głosów seans kina plenerowego wygrywają… Halasy! Serdecznie gratulujemy i cieszymy się na dalszą współpracę! Zapraszamy na boisko szkolne przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach w sobotę 9 lipca, startujemy o godzinie 18:30.

Po podsumowaniu głosy przedstawiają się następująco:

Halasy – 236 głosów

Sitno – 112 głosów

Tłuściec – 66 głosów

Rzeczyca – 48 głosów

Rogoźnica – 25 głosów

Pościsze – 5 głosów

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy wszystkie miejscowości naszej gminy do udziału w przyszłorocznym głosowaniu. Seans filmowy pod gwiazdami jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy na boisko szkolne przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach w sobotę 9 lipca. Plan wieczoru wygląda następująco:

● 18:30 – rejestracja uczestników przejazdu rolkowego. Mile widziane są także hulajnogi,

●19:00 – tematyczny przejazd rolkowy „Tajemniczy ogród” – zachęcamy do przygotowania strojów nawiązujących do tematyki filmu, np. kwiatów, wianków, odzieży w motyw kwiatowy. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia,

● 20:00 – animacje, familijne gry i zabawy integracyjne,

● 21:15 – projekcja filmu „Tajemniczy ogród”.

Uczestnikom seansu zapewniamy popcorn i kiełbaski z grilla, Zapraszamy do klikania w nasze wydarzenie: Kino plenerowe w Halasach ● tematyczny przejazd rolkowy

Do zobaczenia w Halasach!

 

Regulamin_przejazdu_rolkowego Tajemniczy ogród w dn 9.07.2022 r.

Załącznik Nr 1 do Regulaminu Przejazdu rolkowego Tajemniczy ogród w dn. 9.07.2022 r. Mapa przejazdu

Załącznik Nr 2 do Regulaminu Przejazdu rolkowego Tajemniczy ogrod w dn 9.07.2022 r.