Przedstawiamy instruktorów półkolonii teatralnych „Kim jestem?” realizowanych w ramach programu Lato w teatrze oraz kadrę wychowawców odpowiedzialnych za realizację projektu. Gwarantujemy, że półkolonie w Pościszach staną się jednym z waszych najpiękniejszych wakacyjnych wspomnień. Te warsztaty to przede wszystkim przestrzeń do rozwoju, uważności i wypoczynku.

• Justyna Jary – jest wokalistką, aktorką, instruktorką wokalną, autorką tekstów i muzyki. Poprowadzi warsztaty wokalne i pomoże uczestnikom poznać swój głos. Podstawy emisji, śpiew otwartym głosem, przygotowanie prezentacji scenicznej – to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się podczas zajęć w Pościszach.
  • Sylwia Hubica – doświadczona redaktorka tekstów dziennikarskich i marketingowych, dyrektor GOK. Ukończyła studia dziennikarskie i komunikacji społecznej o specjalności marketing polityczny. Pasjonuje się literaturą fantastyczną i teatrem. Poprowadzi warsztaty kreatywnego pisania, które jest to doskonaleniem warsztatu pisarskiego i kształtowaniem umiejętności posługiwania się słowem pisanym. Rozwija kreatywność, wyobraźnię i uważność. Pomaga tworzyć atrakcyjne, spójne teksty.
  • Przemysław Buksiński  – jest aktorem, nauczycielem akademickim, recytatorem i performerem, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trener technik improwizacji scenicznej, założyciel i dyrektor artystyczny Epicentrum Technik Teatralnych w Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej „Chatka Żaka” w Lublinie, założyciel i moderator teatru „Poławiacze Pereł Improv Teatr”. Współpracował m.in. z Teatrem Scena Prapremier InVitro, Teatrem im. H. CH. Andersena w Lublinie, neTTheatre, Teatrem Provisorium, Kompanią Teatr, Teatrem im. Łesia Kurbasa we Lwowie oraz Teatrem Groteska w Krakowie.

Kadra wychowawców odpowiedzialnych za realizację projektu:

•  Angelika Magier – pedagożka, animatorka kultury, etnomuzykolożka, śpiewaczka tradycyjna, graficzka. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie twórczości ludowej (2019). Wielokrotna uczestniczka programu „Bardzo Młoda Kultura” Narodowego Centrum Kultury w województwie lubelskim. Projektuje i koordynuje inicjatywy kulturalne, szczególnie miłe są jej działania poświęcone młodzieży mieszkającej w małych miejscowościach, upowszechniające wychowanie sztukę i wyrównujące szanse edukacyjne.
  • Klaudia Baj – animatorka kultury, działaczka społeczna, pasjonatka teatru i sztuki. Wspiera realizację inicjatyw podejmowanych przez młodzież w świetlicach prowadzonych przez Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim. Wokalistka, multiinstrumentalistka, instruktorka zajęć muzycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koordynatorka i tłumaczka wolontariatu organizacji studenckiej AIESEC w gminie Międzyrzec Podlaski (2018).
  • Marta Jankoniuk – animatorka kultury, koordynatorka działań i spraw bieżących Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim. Prowadzi dokumentację i zajmuje się sprawami administracyjnymi. Współpracuje z lokalną społecznością, angażując ją w działania i wspierając realizację oddolnych inicjatyw. Ma kompetencje organizacyjne i wrażliwość społeczną, dzięki czemu szybko zjednuje sobie ludzi i buduje dobrą atmosferę w grupie.
  • Justyna Duda – animatorka kultury, instruktorka świetlicy GOK w Halasach. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, od lat skutecznie współpracuje z lokalną społecznością. Specjalizuje się w różnych technikach plastycznych oraz rękodziele.