Serdecznie zapraszamy na III Zlot Kół Gospodyń Wiejskich!
To wyjątkowa okazja, aby zainspirować się nowymi pomysłami i poznać rozwiązania, które mogą pozytywnie wpłynąć na działalność Waszego KGW.

Miejsce: Centrum Aktywności i Integracji Społecznej w Strzakłach
Data: 27 kwietnia 2025 roku
Godzina: 15:00
Hasło przewodnie: Generator Inicjatyw


Co przygotowaliśmy?

  • Warsztaty z Karoliną Suską – ponad 50 inspirujących pomysłów na działania, które mogą odmienić Waszą wieś.

  • Solidna dawka wiedzy – motywująca do działania w ramach KGW.

  • Spotkanie z członkiniami KGW „ChmieLove” – opowiedzą, co sprawia, że ich działalność jest wyjątkowa.

  • Miła, swobodna atmosfera – rozmowy przy kawie i domowym cieście w gronie koleżanek z sąsiednich KGW.


Goście III Zlotu KGW

Karolina Suska
Edukatorka, socjolożka, tutorka i trenerka WenDo. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Liderów PAFW oraz Szkoły Trenerów. Od ponad 15 lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet z terenów wiejskich. Współtwórczyni projektów takich jak „Sieć Liderek Wiejskich”, „Aktywne i Spełnione” czy „Akademia LidereK KGW”. Prowadzi stronę „Kobiety na wsi by Karolina Suska”. Laureatka nagród za działalność społeczną i kulturalną.

Koło Gospodyń Wiejskich „ChmieLove”
Działa od 2019 roku, zrzeszając 78 członków ze Spiczyna i Kijan w powiecie łęczyńskim. Łączy tradycję z nowoczesnością – stawia na integrację, aktywność fizyczną, edukację oraz działania charytatywne. Znane m.in. z organizacji Nocy Kupały i licznych inicjatyw pomocowych. Ich przykład pokazuje, jak KGW może łączyć i inspirować lokalną społeczność.


Nie przegap tej okazji! Dołącz do nas podczas III Zlotu KGW w Strzakłach – czekamy właśnie na Ciebie!