LATO W TEATRZE – FINAŁ!
„Pokażemy Wam, że równi z nas goście i gościówy o pięknych i twórczych mózgach! Jeśli spisaliście już dzisiejszych nastolaktów na straty – biada Wam!”
Między innymi takimi słowami rozpoczął się spektakl „Powiem Ci, czego potrzebuję!”, którym w niedzielę 7 lipca zakończyliśmy dwutygodniowe półkolonie z projektu Lato w teatrze.
Nasza wspaniała młodzież, która przez dwa tygodnie przygotowywała się do pokazu z pomocą Przemysław Buksiński, Ewa Agnieszka Zemło oraz Sylwia Hubica, opowiedziała nam o swoich potrzebach pokazując swoje twórcze i aktorskie zdolności.
- Dziękujemy Dyrektor Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach Pani Justynie Kołodziejczuk za użyczenie terenu szkoły na czas półkolonii,
- Dziękujemy Młodzieży za Waszą otwartość i piękne bycie sobą,
- Dziękujemy Lato w teatrze za możliwość przeżycia tych pięknych latoteralnych chwil jeszcze raz!
Zespole projektowy – wielkie brawa!
- Sylwia Hubica
- Przemysław Buksiński
- Ewa Agnieszka Zemło
- Justyna Duda
- Aleksandra Szmytko
- Daria Zańko
- Klaudia Baj
_____________________________________________________________________
Lato w teatrze jest programem Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

















